Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 r. odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Został on przygotowany przez chór szkolny oraz klasy IV b, IV d i V e pod kierunkiem wychowawczyń: pani Magdaleny Ćmiel, pani Anny Janickiej i pani Urszuli Fatalskiej.

Wycieczka klasy III c do gospodarstwa agroturystycznego

Uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią - panią Dorotą Durlej odwiedzili w czerwcu gospodarstwo agroturystyczne „Pytlówka” w Tarczku.

Kolejny sukces językowy naszych trzecioklasistów

Oliwia Bełczew z klasy III c, Justyna Jarosz z III f, Marta Łubek z III f i Urszula Stefanowska z III b zdobyły I miejsce w II Miejskim Turnieju Języka Angielskiego Young English Wizards dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning dla projektu SP33

Projekt eTwinning Let's read together!, który realizowany był w SP 33 w bieżącym roku szkolnym, został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości. Jest ona przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning projektom spełniającym szereg wymagań m.in. z zakresu innowacji pedagogicznych, współpracy między szkołami partnerskimi oraz wykorzystania nowoczesnych technologii. Nagrodę otrzymują szkoły, których działania w zakresie eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Odznaka ta stanowi również potwierdzenie zaangażowania szkoły w rozwój współpracy europejskiej.

Sukces sportowy uczennicy kl. IV b Ady Makuły

Ada Makuła, uczennica klasy IV b zdobyła wicemistrzostwo Polski w biegu na 60 metrów, uzyskując rewelacyjny wynik 8,58s w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych, który odbył się w Łodzi.

Udział uczniów SP 33 w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci

10 czerwca 2016 r. uczniowie Zielonego Patrolu uczestniczyli w IV Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci Człowiek i świat – przestrzenie odkrywania. Jego organizatorem był Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego i Uniwersytet Dziecięcy UJK.

Sukces sportowy uczennic SP 33

16 czerwca 2016 r. reprezentacja SP 33 w składzie: Natalia Biskupska z klasy V f, Alicja Borek z V f, Zuzanna Skucińska z Vf, Klaudia Tatarata z IV b, Anastazja Kasprzyk z IV b, Adrianna Makuła z IV b zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt. Opiekunkami zespołu były pani Maria Szymańska oraz pani Anna Zdziech.

Sukces sportowy uczennic SP 33

16 maja 2016 r. reprezentacja SP 33  w składzie: Julia Chmielewska z klasy VI d, Zuzanna Świeboda z VI f, Anna Mazur z VId, Zuzanna Skucińska z V f, Amelia Szypnicka z V a zajęła II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt. Opiekunką zespołu była pani Anna Zdziech.

STREFA KIBICA w SP 33

16 czerwca 2016 r. przed meczem Polska – Niemcy wychowawcy świetlicy pod przewodnictwem pana Andrzeja Sulaka zorganizowali STREFĘ KIBICA. Przy dźwiękach stadionowych hitów dzieci ubrane w barwy narodowe brały udział w zabawach i konkursach.

Naukowe zmagania klasy I c w Energetycznym Centrum Nauki

3 czerwca 2016r. klasa I c wybrała się do Energetycznego Centrum Nauki mieszczącego się w Kieleckim Parku Technologicznym.