Recytatorski sukces uczennicy klasy I h

28 kwietnia 2015r. uczennica klasy I h - Kornelia Adamiec, przygotowana przez wychowawcę panią Mirosławę Skuzę, reprezentowała SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima organizowanym w Szkole Podstawowej nr 25 im. K. Makuszyńskiego w Kielcach.

Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego

Kolejny 13 dzień miesiąca organizowany przez SU klas I - III odbył się pod hasłem BARWY NARODOWE.

Sześciolatki w SP33

22 kwietnia 2015 r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 33 zorganizowali zajęcia integracyjne w ramach Dni Otwartych Ja też idę do szkoły.

Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia 2015r. uczniowie klas II c i II f zaprezentowali uroczysty apel Polska – moja Ojczyzna przygotowany pod kierunkiem wychowawców p. Doroty Durlej i p. Magdaleny Pałysiewicz.

Wyniki quizu czytelniczego Zaprzyjaźnij się z Andersenem

Zaprzyjaźnij się z Andersenem to tytuł quizu czytelniczego, który zorganizowała szkolna biblioteka dla klas drugich.

Wyniki konkursu Szkolny Omnibus Wiedzy Matematycznej

24 kwietnia 2015r. odbył się konkurs Szkolny Omnibus Wiedzy Matematycznej.

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego Mistrz Rachunków

27 kwietnia 2015r. odbył się szkolny konkurs matematyczny Mistrz Rachunków.

Wyniki konkursu polonistyczno-informatycznego

27.04.2015r. został rozstrzygnięty polonistyczno – informatyczny konkurs dla klas IV – VI  pt. Warto mieć przyjaciela. Jego organizatorkami były panie Agata Strankowska i Dorota Łukawska.

Szkolny koncert kameralny w SP 33

24 kwietnia 2015r. w SP 33 odbył się kolejny koncert kameralny przygotowany przez muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej. Uczniowie klas I - III poznali postać wspaniałego polskiego kompozytora Karola Szymanowskiego.

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi w SP 33

22 kwietnia 2015r. uczniowie klas III a i III b (pod kierunkiem wychowawczyń, pani Haliny Janik oraz Wandy Nowak) zaprezentowali montaż słowno - muzyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.