TVP Kielce w SP 33

28 stycznia 2015 r. naszą szkołę odwiedzili dziennikarze TVP Kielce, którzy realizowali materiał poświęcony projektowi Internetowy Teatr TVP dla szkół. Wrażeniami po obejrzeniu spektaklu Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim pt. Królowa Śniegu dzielili się uczniowie z klasy IV f.

Pomagamy zwierzętom ze schroniska Dyminach

Uczniowie Zielonego Patrolu systematycznie odwiedzają zwierzęta w Schronisku w Dyminach. W zbiórkę suchej karmy, konserw, smyczy, koców, kołder, pojemników i innych akcesoriów zaangażowani są wszyscy wychowankowie szkoły. Czworonogi czekają na nowych właścicieli i na swoją szansę.

Wycieczka klasy I f i klasy I h do Nadleśnictwa Kielce i ZŚiNPK

10 lutego 2015 r. uczniowie klasy I f i klasy I h pod opieką wychowawców - p. Jolanty Młynarczyk i p. Mirosławy Skuzy uczestniczyli w wycieczce do Nadleśnictwa Kielce i Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.

Spotkanie uczniów klasy I f z policjantami

12 lutego 2015r. uczniowie klasy I f wraz z wychowawcą - p. Jolantą Młynarczyk  uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych.

Bal karnawałowy dla uczniów klas I - III

29 stycznia 2015 roku w SP 33 odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I - III.

Spotkania klas I i II z przyrodnikami – pracownikami Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych

28 stycznia 2015r. uczniowie klas I i II uczestniczyli w spotkaniach z pracownikami Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych, które zorganizowała w szkole dla dzieci w trzech turach pani Jolanta Młynarczyk.

Spotkanie uczniów klasy I f z dziadkami w szkole

23 stycznia 2015 r. uczniowie klasy I f wraz z wychowawcą - panią Jolantą Młynarczyk zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków z okazji ich świąt – Dnia Babci  i Dnia Dziadka.

Program artystyczny klasy I c z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

23 stycznia 2015r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią - p. Beatą Wolską zaprezentowali w Klubie Seniora przy ul. J .Nowaka-Jeziorańskiego program artystyczny  z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Koncert filharmonii w SP33

16 stycznia 2015r. uczniowie klas I - III uczestniczyli w kolejnym koncercie muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej w SP nr 33. Dzieci wysłuchały utworów wykonywanych podczas dawnych zabaw karnawałowych. Gościem specjalnym koncertu był gitarzysta  i kompozytor, pan Piotr Restecki.

Udział uczniów SP 33 w XV Maratonie Pisania Listów organizowanym przez Amnesty International

17 grudnia 2014 r. szóstoklasiści pisali listy wspierające społeczność Bophalu w walce o sprawiedliwość dla ofiar katastrofy przemysłowej sprzed 30 lat.