Dostawa sprzętu ICT w ramach projektu " Odkrywaj jak Kolumb"

Zaproszenie do składania ofert, na dostawę sprzętu ICT w ramach projektu "Odkrywaj jak Kolumb" do Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach.

Termin składania ofert: 06.12.2016r. godzina 10:00.

Dostawa materiałów papierniczych w ramach projektu " Odkrywaj jak Kolumb"

Zaproszenie do składania ofert, na dostawę art. papierniczych w ramach projektu "Odkrywaj jak Kolumb" do Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach.

Termin składania ofert: 06.12.2016r. godzina 10:00.

Maraton Pisania Listów

29 listopada 2016 r. uczniowie SP 33 wzięli udział w Maratonie Pisania Listów organizowanym przez Amnesty International w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka. Szóstoklasiści apelowali do prezydenta Malawi o ochronę osób z albinizmem, które padają ofiarą przestępców.

Dzień Pluszowego Misia

21 listopada 2016 r. oddział przedszkolny dzięki pomocy pani Wiesławy Sceliny został zaproszony do Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 11 w Kielcach, na obchody Dnia Pluszowego Misia.

Ignacy Jan Paderewski - patronem naszej szkoły

8 listopada 2016 r. odbył się uroczysty apel pod tytułem Ignacy Jan Paderewski - patronem naszej szkoły, przygotowany przez wychowawców klasy II d i II f panią Dorotę Durlej i panią Beatę Wolską. W uroczystości wzięła również udział klasa II c pod opieką pani Jolanty Wysockiej, prezentując taniec do muzyki patrona szkoły.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole

10 listopada 2016 r. uczniowie klas II i III uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej Czwartego Pułku Piechoty Legionów,  zorganizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Sukces uczniów SP 33 w „Turnieju Wiedzy Przyrodniczej”

15 listopada 2016 r. uczniowie SP 33 uczestniczyli w etapie wojewódzkim Turnieju Wiedzy Przyrodniczej zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody i Szkołę Podstawową nr 27 w Kielcach.

Spotkanie z przedszkolakami

9 listopada 2016 r. uczniowie klas II d i II f z wychowawczyniami panią Dorotą Durlej i panią Beatą Wolską zostały zaproszone do Przedszkola Samorządowego nr 5 w Kielcach na spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, gdzie zaprezentowały program artystyczny Ignacego Jana Paderewskiego – patronem naszej szkoły.

Z wizytą w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej

10 listopada 2016 r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej. W ramach lekcji pt. Symbole narodowe zwiedziły muzeum, a także z zainteresowaniem obejrzały film związany z historią Święta Niepodległości. Na koniec wykonały z papieru godło i flagę Polski.

„Spotkanie z książką” w klasie III f

9 listopada 2016 r. uczniowie klasy III f wraz z wychowawcą p. Jolantą Młynarczyk uczestniczyli kolejny raz w „Spotkaniu z książką”.

Wizyta przedszkolaków w SP 33

7 listopada 2016 r. dzieci z grupy VII z Przedszkola Samorządowego nr 5 w Kielcach wraz z wychowawcami odwiedziły naszą szkołę na zaproszenie klasy II d.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 33

10 listopada 2016 r. klasy IV e, V c, VI b z wychowawczyniami panią Moniką Gwiazdą, panią Anną Żelazo i panią Dorotą Łukawską przedstawiły uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Szkolny chór przygotowany przez panią Urszulę Fatalską zaprezentował polskie pieśni patriotyczne.