Nie ma dostępnych aktualności.

Spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów SP 33

22 grudnia 2016 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie naszej szkoły przedstawili jasełka pt. Betlejem to my sami. 8 stycznia 2017 r. kolejny raz zaprezentowali to widowisko całej parafii.

Kolędujemy dla potrzebujących

6 stycznia 2017 r. uczniowie SP 33 przebrani w postacie biblijne kolędowali wśród mieszkańców osiedla Na Stoku i zbierali datki na misje wspierając dzieci potrzebujące w Tajlandii.

DOBRO-CZYŃCY

W grudniu 2016 r. uczniowie SP 33 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA organizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Sukcesy uczniów SP 33 w II Diecezjalnym Konkursie na Świętokrzyską Szopkę Bożonarodzeniową

Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Diecezjalnym Konkursie na Świętokrzyską Szopkę Bożonarodzeniową.

Wizyta ratowników GOPR i TOPR w SP33

16 grudnia 2016 r. w ramach akcji „Bezpieczny stok” naszą szkołę odwiedzili ratownicy GOPR i TOPR z Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych w Nowym Sączu.

Słodkie przygotowania do świąt w klasie III h

W dniu 16 grudnia 2016 roku uczniowie klasy III h, pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy wykonywali świąteczne dekoracje.

Świąteczna wycieczka klasy II e i II g do Fabryki Bombek „Decora”

14 grudnia 2016 r. uczniowie klasy II e i II g wraz z wychowawcami panią Anną Sroką i panią Agnieszką Żelichowską wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek „Decora” w Miechowie.

Świąteczny występ u najmłodszych

16 grudnia 2016 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły ze świątecznym przedstawieniem  muzyczno - słownym. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców oraz dziadków małych artystów.

Wyjście uczniów las piątych do filharmonii

13 grudnia 2016 r. klasy piąte wyjechały do Filharmonii Świętokrzyskiej na koncert pt. Z polską kolędą przez świat.

Świątecznie w Ostoi Dworskiej

19 grudnia 2016 r.  oddział przedszkolny wraz z klasą I c wybrał się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej Ostoja Dworska.