Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

 

1 września 2014r. 883 uczniów SP nr 33 rozpoczęło naukę w 37 oddziałach w nowym roku szkolnym. Klasy zostały przywitane przez panią dyrektor Marzenę Tranowską i panią wicedyrektor Edytę Dziedzic - Wtorek.

 

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

 27 czerwca 2014r. uczniowie SP 33 zakończyli naukę. Podczas uroczystych apeli najlepsi odebrali świadectwa z paskiem i dyplomy. Klasy IV B, IV F i V C z wychowawcami panią Katarzyną Kowalik, panią Sylwią Jasińską, panią Anną Janicką i szkolnym chórem pod opieką pani Urszuli Fatalskiej przygotowały program artystyczny. 

WIECZÓR TALENTÓW

24 czerwca 2014 r. odbył się w małej sali gimnastycznej pokaz talentów uczniów SP 33 pod hasłem WIECZÓR TALENTÓW.

SP 33 SZKOŁĄ W RUCHU

W roku szkolnym 2013/2014 SP 33 wzięła udział w programie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą Rok Szkoły w Ruchu. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli w promowanie wśród uczniów aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia oraz zrealizowaniu zadań wytyczonych przez Ministerstwo SP 33 przyznano tytuł: SZKOŁA W RUCHU.

Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

9 czerwca 2014 w Szkole Podstawowej nr 19 odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców klas V.

Wizyta klasy III F w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej

Co to jest demokracja? Czy Polska jest krajem wolnym? Kim był Lech Wałęsa? Na te i inne pytania uzyskali odpowiedź uczniowie klasy III F podczas zajęć w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Kolejny sukces Zielonego Patrolu z SP 33

Finał VI edycji konkursu Zielony Patrol to kolejny sukces uczniów z SP 33, którzy w trakcie roku szkolnego realizowali ciekawe zadania o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.