Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wycieczka do Energetycznego Centrum Nauki

26 stycznia 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Energetycznego Centrum Nauki, gdzie uczestniczyły w warsztatach naukowych, a także obejrzały interaktywną wystawę o nazwie "Energia".

 

SP 33 najlepszą szkołą podstawową w województwie

15 grudnia 2016 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej imienia Oskara Kolberga w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie Roku Sportowego 2016 zorganizowane przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego.

Spotkanie z zawodnikami piłki ręcznej Vive Tauron Kielce

19 stycznia 2017 r. oddział przedszkolny wraz z klasami pierwszymi miał przyjemność wziąć udział w spotkaniu z zawodnikami piłki ręcznej Vive Tauron Kielce, panem Mateuszem Kucem i panem Deanem Bombac.

Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem

Z okazji przypadającego 18 stycznia Międzynarodowego Dnia KubusiaPuchatka uczniowie klas: II e, II g, II i, II j uczestniczyli w zorganizowanym przez bibliotekę szkolną  Spotkaniu z Kubusiem Puchatkiem.

 

Ciekawe spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

W związku z akcją „Cała Polska czyta dzieciom” dnia 12 stycznia 2017 r. dzieci  z oddziału przedszkolnego i klas I – III spotkały się z autorką książek dla najmłodszych, panią Dorotą Mroczek oraz ilustratorką panią Eweliną Jaślan - Klisik.

„Kowalanki” w SP 33

17 stycznia 2017 roku w SP 33 gościły panie z Zespołu Obrzędowego Kowalanki. Spotkanie było okazją do poznania przez uczniów Eko – Patrolu tradycji, kultury i zwyczajów regionu świętokrzyskiego.

Konkurs kolęd w klasie II g

Dnia 12 stycznia 2017 r. z inicjatywy ks. Piotra Magiery w klasie II g odbył się konkurs na najlepiej wykonaną kolędę.

Od uprawy do potrawy

11 stycznia 2017 r. klasa II d wraz z wychowawczynią Dorotą Durlej wzięła udział w programie edukacyjnym organizowanym przez sieć sklepów TESCO - Od uprawy do potrawy.

Spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów SP 33

22 grudnia 2016 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie naszej szkoły przedstawili jasełka pt. Betlejem to my sami. 8 stycznia 2017 r. kolejny raz zaprezentowali to widowisko całej parafii.

Kolędujemy dla potrzebujących

6 stycznia 2017 r. uczniowie SP 33 przebrani w postacie biblijne kolędowali wśród mieszkańców osiedla Na Stoku i zbierali datki na misje wspierając dzieci potrzebujące w Tajlandii.