Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Koncert filharmonii w SP33

16 stycznia 2015r. uczniowie klas I - III uczestniczyli w kolejnym koncercie muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej w SP nr 33. Dzieci wysłuchały utworów wykonywanych podczas dawnych zabaw karnawałowych. Gościem specjalnym koncertu był gitarzysta  i kompozytor, pan Piotr Restecki.

Udział uczniów SP 33 w XV Maratonie Pisania Listów organizowanym przez Amnesty International

17 grudnia 2014 r. szóstoklasiści pisali listy wspierające społeczność Bophalu w walce o sprawiedliwość dla ofiar katastrofy przemysłowej sprzed 30 lat.

Uczniowie klasy I f zostają czytelnikami szkolnej biblioteki

9 stycznia 2015r. uczniowie klasy I f pod opieką wychowawcy – p. Jolanty Młynarczyk odwiedzili kolejny raz szkolną bibliotekę i czytelnię.

 

Bożonarodzeniowe jasełka w SP nr 33

16 grudnia 2014r. uczniowie klas IV – VI z nauczycielami katechetami oraz szkolnym chórem pod opieką pani Urszuli Fatalskiej przygotowali i zaprezentowali bożonarodzeniowe jasełka.

http://www.duchswietykielce.pl/gallery/jaselka-2014/

Wyniki konkursu KARTKA ŚWIĄTECZNA

15 grudnia 2014r. został rozstrzygnięty konkurs polonistyczno – informatyczny dla klas IV – VI na najciekawszą kartkę świąteczną. Jego organizatorkami były pani Agata Strankowska i pani Dorota Łukawska.

Spektakl teatralny w SP33

19 grudnia 2014r. w SP nr 33 odbył się spektakl teatralny przygotowany przez aktorów Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach zatytułowany Przygoda Piotrusia Mniamucha.

 

Sportowy sukces uczennicy kl. V f

6 grudnia 2014r. na krytej pływalni Foka w Kielcach odbył się Mikołajkowy Maraton Pływacki. III miejsce na dystansie 2400 m zajęła uczennica klasy V d Karolina Pastuszka, która wystartowała w kategorii do lat osiemnastu!

Plebiscyt Echa Dnia na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą

Zachęcamy do oddawania głosów na klasy z SP 33 w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą, który jest organizowany przez redakcję gazety Echo Dnia na zakończenie akcji Pierwszaki 2014/2015 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły.

 

Sukces uczennic z klasy I h i III b SP 33 w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  „Czary – mary” w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”

3 grudnia 2014r. odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Czary – mary”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 w Kielcach oraz Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Uczennice SP nr 33 - Kornelia Adamiec z kl. I h i Oliwia Służalec z kl. III b przygotowane przez wychowawców panią Mirosławę Skuzę i panią Wandę Nowak znalazły się w gronie laureatów.

Wycieczka klasy V c i V f do OMPiO

3 grudnia 2014r. klasa V c i V f z wychowawczyniami – panią Dorotą Łukawską i panią Sylwią Jasińską wybrały się do Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej przy ulicy Zamkowej w Kielcach.