Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Miesiąc Języka Ojczystego

W dniach 21 lutego – 21 marca obchodzony był Miesiąc Języka Ojczystego.

Wizyta uczniów klasy I b w Manufakturze Słodyczy

W dniu 6 marca 2018 r. uczniowie klasy I b pod opieką wychowawcy - pani Mirosławy Skuzy wybrali się do  Manufaktury Magia Karmelu w Kielcach.

Lekcja języka niemieckiego w klasie VII c

5 kwietnia 2018 r. gościem w SP 33 był pan Ralph Arzt, który przyjechał do nas z Niemiec z miejscowości Baden Baden.

WIOSENKA Z PIOSENKĄ

W marcu, jak co roku w naszej szkole zorganizowany został konkurs wokalny WIOSENKA Z PIOSENKĄ, przygotowany przez panie: Beatę Wolską, Bożenę Pasek, Annę Srokę oraz Donatę Śliwę.

Udział klasy III g w warsztatach „Zaprojektuj ogród marzeń”

W dniu 14 marca 2018 r. klasa III g wraz z wychowawcą p. Agnieszką Żelichowską wzięła udział w warsztatach Zaprojektuj ogród marzeń, które były częścią spotkań z cyklu Przy środzie o przyrodzie.

Konkurs plastyczny Tradycyjna pisanka wielkanocna

W dniu 28 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I - III pod hasłem Tradycyjna pisanka wielkanocna zorganizowany przez p. Czesławę Grabias, p. Jolantę Kosakiewicz oraz p. Bożenę Pasek.

Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego

27 marca 2018 r. w godzinach 16:00 - 18:00 w stołówce SP 33 w ramach realizacji projektu pn. „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej” zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty odbył się Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego.

Lekcja chemii inaczej, czyli ABC wędkowania

27 marca 2018 r. klasy 7a i 7d uczestniczyły w prelekcji Ryby i ich środowisko.

Wyjście uczniów klas piątych do teatru

27 i 28 marca 2018 r. uczniowie klas piątych wraz z wychowawczyniami byli w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach na sztuce pt. „Cyrograf” w reżyserii Marii Wójcikowskiej. Przedstawienie zostało oparte na kanwie legend świętokrzyskich.

MAMY LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

W roku szkolnym 2017/2018 SP 33 może poszczycić się aż czterema tytułami laureata w konkursach przedmiotowych dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim.