Nie ma dostępnych aktualności.

Apel Bezpieczne ferie

9 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się ferii zimowych uczniowie klasy III e i III g wraz z wychowawcami - panią Anną Sroką i panią Agnieszką Żelichowską przygotowali apel pt. Bezpieczne ferie.

Zabawa karnawałowa

1 lutego 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnej zabawie karnawałowej.

Sukces uczniów SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS

8 lutego 2018 r. uczniowie klasy II a i III g wystąpili w I Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS, w którym zajęli III miejsce.

W trosce o zwierzęta

25 stycznia 2018 roku uczniowie klas IV a, IV f i IV g pod opieką wychowawców udali się do Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, gdzie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Nadleśnictwa Kielce na temat: Zwierzęta to nie zabawki.

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniu 25 stycznia 2018 roku uczniowie klasy I B uczestniczyli w  zajęciach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej.

Rozśpiewane Echoludki

W roku szkolnym 2017/2018 chór klas I – IV SP33 Echoludki, wziął udział w trzech konkursach wokalnych.

„Noc Biologów”

12 stycznia 2018 r. uczniowie klas siódmych zachęceni przez nauczyciela chemii uczestniczyli w Nocy Biologów - imprezie zorganizowanej przez Instytut Biologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

„Urodziny Kubusia Puchatka”

18 stycznia 2018 r. klasa 3 F świętowała w bibliotece szkolnej urodziny Kubusia Puchatka na pamiątkę urodzin twórcy tej ulubionej postaci bajkowej  – Alana Aleksandra Milne.

Smaczne i zdrowe drugie śniadania

11 stycznia 2018 roku uczniowie klasy IV f uczestniczyli w praktycznych zajęciach Przygotuj sam swoje drugie śniadanie.