Nie ma dostępnych aktualności.

Działalność SKC

17 października 2014r. obchodzono Światowy Dzień Żywności pod hasłem Ratujmy owoce i warzywa. W Galerii Echo uczniowie SKC przez kilka godzin przebrani w symbole żywności rozdawali owoce i ulotki, nawołujące do tego, by nie marnować jedzenia.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w SP 33

Kto czyta, ten żyje podwójnie – to hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Tradycyjnie uczniowie działający w kole bibliotecznym pod opieką pani Wiesławy Sceliny zorganizowali akcję propagującą to święto, które obchodzone jest od 1999r.

Zwycięstwo Wiktorii Piskulak w biegu w ramach akcji Kielce biegają

4 października 2014 r. odbył się VI bieg uliczny w ramach akcji Kielce biegają organizowanej przez Urząd Miasta Kielce. Uczennica klasy VI E Wiktoria Piskulak zajęła I  miejsce w kategorii rocznik 2002 i młodsi.

IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 33

W piątek 26 września 2014r. odbył IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę znają.

Udział uczniów SP 33 w XV Rajdzie Pielgrzymkowym

27 września 2014 r. grupa 26 uczniów SP nr 33 w Kielcach pod opieką  księdza Zbigniewa Przygodzkiego, siostry Krystyny Woźniak oraz  pani Ireny Ptak uczestniczyła w XV Jubileuszowym Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż pod hasłem Jezus naszym przewodnikiem.

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca w SP 33

16 października 2014 roku z okazji ogłoszonego przez Europejską Radę Resuscytacji  Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie SP 33 ponownie przystąpili do wspólnego ustanowienia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej na terenie całego kraju.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2014r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy V C, V E i V F z wychowawczyniami panią Dorotą Łukawską, panią Anną Martyn i Sylwią Jasińską zorganizowały uroczysty apel.

Udział uczniów kl. II E w akcji Cała Polska czyta dzieciom

10 października 2014 roku uczniowie klasy II E uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Zaproszona na spotkanie mama ucznia przeczytała książkę Janiny Porazińskiej pt. Szewczyk Dratewka.

Wycieczka kl. III C do Geoparku Wietrznia

15 października 2014 roku klasa III C wybrała się wraz z wychowawcą panią Jolantą Wysocką do Centrum Geoedukacji w rezerwacie Wietrznia na trasie Świętokrzyskiego Szlaku Archeo - Geologicznego.

Rajd klasy III C Pasmem Masłowskim do Ciekot

11 października 2014 roku klasa III C odbyła rajd Pasmem Masłowskim. Uczniowie pod opieką wychowawczyni pani Jolanty Wysockiej i pod przewodnictwem państwa Jakóbkiewiczów (przewodnicy świętokrzyscy) wyruszyli z Masłowa, przez Klonówkę, Ameliówkę do Ciekot.