Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Zgrzyciaki witają dzieciaki w SP 33

29 września 2015r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach uczestniczyli w spotkaniu Zgrzyciaki witają dzieciaki - Wdrożenie e-podręcznika, przygotowanym i prowadzonym przez zaspół wydawnictwa MAC Edukacja.

Indywidualne sukcesy uczniów SP 33

22 września 2015r. uczeń SP 33 Jakub Sęk z klasy IV c zajął I miejsce i zdobył złoty medal w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców klas czwartych na dystansie 500 m.

II miejsce drużyny SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

22 września 2015r. reprezentacja SP 33 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt. 

Rajd klasy III c i III f

Klasy III c i III f z wychowawczyniami panią Dorotą Durlej i panią Magdaleną Pałysiewicz rozpoczęły nowy rok szkolny od udziału w pieszym rajdzie na trasie Bukówka – Telegraf.

II miejsce drużyny SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

16 września 2015r. reprezentacja SP 33 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców.

I miejsce drużyny SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

15 września 2015r. reprezentacja SP 33 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt.

Udział klasy III f w akcji Cała Polska czyta dzieciom

18 września 2015r. klasę III f odwiedziła pani Anna Pietruch, mama uczennicy oraz aktywny członek Klubu Czytających Rodziców Pchełka, i w ramach akcji  Cała Polska czyta dzieciom zapoznała uczniów z utworem pt. Dlaczego orły mają zakrzywione dzioby? z książki Bajki zza mórz i oceanów.

Modernizacja ogrodzenia boiska

Zaproszenie do składania ofert, na wykonanie modernizacji ogrodzenia boiska przy Szkole Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach.

Termin składania ofert: 23.09.2015r. godzina 10:00.

Informacja o wynikach postępowania

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015r. 952 uczniów SP 33 rozpoczęło naukę w 42 oddziałach w nowym roku szkolnym.

 

Z życia klasy III c

Zrobiło się ciepło, zapachniało wakacjami, więc klasa III c wyruszyła w teren.