Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Kolejny spektakl iTVP dla Szkół w SP 33

10 października uczniowie klas: IVe, IVf i VIf w ramach Internetowego Teatru TVP dla Szkół obejrzeli transmisję sztuki Marty Guśniowskiej pt. Baśń o Rycerzu bez Konia w reżyserii Janusza Ryla-Krystianowskiego w wykonaniu aktorów Teatru Banialuka z Bielska-Białej.

Warsztat tkacki w klasie III g

W dniu 20 października 2016 r. klasa III g zamieniła się w warsztat tkacki. Uczniowie poznawali tajniki budowy krosna, snucia i zakładania osnowy oraz z wielkim zaangażowaniem tkali kolorowe dywaniki na specjalnie przygotowanych ramkach tkackich.

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

17 października 2016 r. w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami ćwiczyli resuscytacje krążeniowo-oddechową oraz przypominali sobie zasady udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, u której nastąpiło nagle zatrzymanie akcji serca.

„Spotkanie z książką” w klasie III f

17 października 2016 r. uczniowie klasy III f wraz z wychowawcą p. Jolantą Młynarczyk uczestniczyli w „Spotkaniu z książką”. 

30 UCIŚNIĘĆ 2 WDECHY

Uczniowie SP 33 włączyli się w akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Cała Polska Uczy Ratować w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca.

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w przeddzień rocznicy ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej w 1773 r. klasy IV A, IV C, IV D i IV F wraz z wychowawczyniami: panią Elżbietą Nieściur, panią Sylwią Jasińską, panią Anną Martyn oraz panią Izabelą Królak przygotowały uroczysty apel, na który zaprosiły dyrekcję SP 33, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi szkoły. Na widowni oprócz uczniów zasiedli także przedstawiciele rodziców.

Jesienny spacer

Wykorzystując słoneczne, październikowe przedpołudnie oddział przedszkolny wybrał się na spacer, w czasie którego dzieci tworzyły bukiety z kolorowych liści, przeliczały je oraz brały udział w wielu zabawach ruchowych.

Klasa III f i III h w Muzeum Zabawek i Zabawy

W dniu 4 października 2016 r. uczniowie klasy III f i III h pod opieką wychowawców p. Jolanty Młynarczyk i p. Mirosławy Skuzy uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. 

Ślubowanie pierwszoklasistów

W dniu 11 października 2016 roku odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klas pierwszych. Była to niezwykle ważna uroczystość dla pierwszoklasistów, ich wychowawców i rodziców. 

Ciekawa wycieczka klasy II i

7 października 2016 r. uczniowie klasy IIi wraz z wychowawczynią panią Moniką Oworuszko odwiedzili Targi Kielce, gdzie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych.