Nie ma dostępnych aktualności.

Zabawa karnawałowa w SP 33

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi marzą o tym, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją była niewątpliwie zabawa choinkowa, która odbyła się w SP 33.

Udział uczniów SP 33 w akcji charytatywnej

W ramach Misyjnego Dzieła Pomocy Dzieciom kolędnicy z SP 33 wyruszyli 6 stycznia 2016r. do mieszkańców naszego osiedla, by nieść Dobrą Nowinę. Otrzymane dary zostały przesłane do krajów misyjnych.

Kameralny koncert Kołysanie w rytmie jazzu w SP 33

8 stycznia 2016 roku w SP 33 odbył się kameralny koncert Kołysanie w rytmie jazzu przygotowany przez artystów Filharmonii Świętokrzyskiej dla uczniów klas I - III.

Wokalny sukces uczniów SP 33

13 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 29 w Kielcach odbył się III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W kategorii klas I – III  po raz pierwszy udział wzięli chórzyści z SP 33 przygotowani przez prowadzącą chór „Echoludki" panią Beatę Wolską.

Wspólne kolędowanie w klasie II h

21 grudnia 2015r. uczniowie klasy II h razem z wychowawcą - panią Mirosława Skuzą przygotowali świąteczny bożonarodzeniowy występ pod hasłem Nasze kolędowanie, na który zaprosili swoich najbliższych.

21 grudnia – STREFA ŚWIĘTA! HEJ KOLĘDA, KOLĘDA … !

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, okres ten łagodzi nastroje, raduje serca, przysparza miłości, niesie nadzieję na coś lepszego, jest to czas wybaczania, dzielenia się radością i wspólnym kolędowaniem. Wśród świątecznej dekoracji na holu naszej szkoły rozbrzmiewały kolędy. Kolędowali uczniowie, pracownicy, dyrekcja i nauczyciele, ciepła świąteczna atmosfera udzielała się każdemu. Śpiewajcie i grajcie mu …

Udział uczniów SP 33 w akcji Ratujemy i uczymy ratować

16 grudnia 2015r. na dworcu kolejowym w Kielcach uczniowie klasy II a oraz Zielonego Patrolu uczestniczyli w akcji Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach Programu Edukacyjnego Ratujemy i uczymy ratować - Pierwsza pomoc to dziecinnie łatwe przy wsparciu Przewozów Regionalnych oraz PKP S.A.

Z życia szkolnego klasy III f

Przedświąteczny czas w klasie III f jest okazją do wykonania ciekawych prac plastycznych.

SZLACHETNA PACZKA jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Uczniowie klasy V d z wychowawcą panią Małgorzatą Klimaszewską i rodzicami po raz drugi włączyli się aktywnie w świąteczną akcję pomocy dla potrzebujących.