Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego ,,Mój pluszowy miś”

2 grudnia 2019 r. w czytelni szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego Mój pluszowy miś. Do biblioteki wpłynęły prace, przedstawiające literackie postacie misiów. 

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna przygotowała wiele atrakcji.

Dyskoteka andrzejkowa

19 listopada 2019 r. odbyła się szkolna dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Chętnych do doskonałej zabawy przy tanecznych hitach nie brakowało.

Andrzejki w klasie III d

29 listopada 2019 r. w klasie III d odbyły się wróżby andrzejkowe. 

Udział uczniów SP 33 w akcji SU „Starszy czyta młodszemu”

11 listopada 2019 r. obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy z nas mniej lub bardziej świadomie odczuwa związek ze swoją Ojczyzną.

Wycieczka klasy III d do Fabryki Bombek Decora w Miechowie

21 listopada 2019 r. klasa III d wybrała się na wycieczkę do Fabryki Bombek Decora w Miechowie.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF w SP 33

20 listopada 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III włączyli się do akcji światowych obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF  pod hasłem Dla każdego dziecka, dzieciństwo.

„PUDEŁKO WYOBRAŹNI”

Wyobraźnia odgrywa ogromną rolę w życiu każdego z nas, bo przecież wszyscy o czymś marzymy. Przypomniał o tym uczniom z klasy VI E omówiony na lekcji języka polskiego wiersz Zbigniewa Herberta pt. Pudełko zwane wyobraźnią

 

“Bezpieczeństwo w sieci”

W listopadzie uczniowie z klas VI mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanym w kinie Helios spotkaniu z funkcjonariuszką policji na temat przemocy w sieci.

"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?", czyli klasowe czytanie "Dziadów" cz. II Adama Mickiewicza

20 listopada 2019 r. uczniowie z klasy VII A wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego, która odbyła się w szkolnych podziemiach. Późnym popołudniem przy blasku świec przedstawili Dziady cz. II Adama Mickiewicza.