Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

DZIEŃ FANTAZJI w SP 33

13 listopada 2015r. Samorząd Uczniowski zorganizował w klasach I - III DZIEŃ FANTAZJI pod hasłem: Spotkanie z duchami i potworami. Szkołę opanowały stwory, które pomimo budzącego grozę wyglądu, okazały się bardzo przyjazne.
SU przypomina także o przestrzeganiu odpowiedniego stroju uczniowskiego w ciągu całego roku szkolnego, w dniach nieobjętych tego typu akcjami.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 33

10 listopada 2015r. klasy IV c, V b  i VI a z wychowawczyniami panią Moniką Gwiazdą, panią Anną Żelazo i panią Agatą Strankowską przedstawiły uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Szkolny chór przygotowany przez panią Urszulę Fatalską zaprezentował polskie pieśni patriotyczne.

Jesienna wycieczka klasy I c

6 listopada 2015r. klasa I c wraz z wychowawczynią panią Jolantą Wysocką odbyła jesienną wycieczkę.

Wycieczka klasy III f do OMPiO

5 listopada 2015r. klasa III f z wychowawczynią panią Magdaleną Pałysiewicz uczestniczyła w lekcji Patroni naszych ulic zorganizowanej przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Wycieczka klasy III f

29 października 2015r. klasa III f z wychowawczynią panią Magdaleną Pałysiewicz uczestniczyła w wycieczce do siedziby  Nadleśnictwa Kielce.

Klasa II f na warsztatach Majsterkowo w Castoramie

21 października 2015r. uczniowie klasy II f wraz z wychowawcą – p. Jolantą Młynarczyk uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych Majsterkowo w Castoramie w Kielcach.

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!

26 października 2015 r. odbył się finał szkolnego konkursu recytatorskiego. Uczniowie klas czwartych i piątych recytowali wiersze Joanny Kulmowej, zaś uczniowie klas szóstych Adama Mickiewicza. 

Udział uczniów SP 33 w Światowym Dniu Żywności

W bieżącym roku Światowy  Dzień Żywności był obchodzony pod hasłem Mądrze kupujesz - zdrowo gotujesz. Szanuję - nie marnuję. 12 października 2015r. uczniowie SP 33, działający w SKC, uczestniczyli w tej akcji.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2015 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy VI c, VI d, VI e i VI f z wychowawczyniami: panią Dorotą Łukawską, panią Izabelą Królak, panią Anną Martyn i Sylwią Jasińską przygotowały uroczysty apel.

Wycieczka II f i II h do Ostoi Dworskiej w Leśnicy

8 października 2015r. uczniowie klasy II h i II f pod opieką wychowawców: pani Mirosławy Skuzy i pani Jolanty Młynarczyk udali się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej Ostoja Dworska w Leśnicy.