Nie ma dostępnych aktualności.

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

25 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2016/2017. Obecni na nim byli uczniowie i nauczyciele SP 33 oraz pani dyrektor Marzena Tranowska.

Sukces uczennicy klasy III h w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym KONKURS Z JAJEM

4 kwietnia 2017 roku uczennica klasy III h Gabriela Mogielska zajęła II miejsce w kategorii „Mistrz zdobienia techniką dowolną” (8-11 lat) w  konkursie wielkanocnym pod hasłem: KONKURS Z JAJEM organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Gratulujemy!

Uczniowie klasy III h finalistami IV Przeglądu Małych Form Teatralnych „PROFI-EKODRAMA 2017”

W dniu 30 marca 2017 roku uczniowie klasy III h,  pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy uczestniczyli w IV Przeglądzie Małych Form Teatralnych „PROFI-EKODRAMA”  w Domu Kultury „Białogon” organizowanym przez DK „Białogon”, Straż Miejską w Kielcach, Urząd Miasta Kielce: Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem oraz Wydział Zarządzania Energią.

Eko – Patrol z wizytą w Przedszkolu Samorządowym nr 19

30 marca 2017 roku uczennice Eko – Patrolu udały się z wizytą do Przedszkola Samorządowego nr 19.  Zaprezentowały ciekawe informacje na temat zwiastunów wiosny oraz ważnych dni i świąt ekologicznych.

Sukces Eko – Patrolu w turnieju wiedzy ekologiczno-przyrodniczej

23 marca 2017 roku uczennice Eko – Patrolu uczestniczyły w II Turnieju Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej Zostań miłośnikiem przyrody zorganizowanym przez Gimnazjum nr 7 w Kielcach.

Udział Eko – Patrolu w warsztatach edukacyjnych

1 marca 2017 roku uczniowie Eko – Patrolu uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem UM, Straż Miejską, Ligę Ochrony Przyrody i Firmę Eneris w ramach XVII Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

MAMY LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

W roku szkolnym 2016/2017 SP 33 może poszczycić się aż czterema tytułami laureata w konkursach przedmiotowych dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim.

Nowe życie w Chrystusie – rekolekcje wielkopostne

W dniach 27-29 marca 2017 r. uczniowie SP 33 wzięli udział w rekolekcjach organizowanych przez Parafię pw. Ducha Świętego.

Wiosennie w szkolnej bibliotece

Przyjście wiosny okazało się znakomitą okazją, aby oddział przedszkolny skorzystał z zaproszenia i odwiedził szkolną bibliotekę.

Konkurs wokalny WIOSENKA Z PIOSENKĄ

W dniu 22 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs wokalny WIOSENKA Z PIOSENKĄ, przygotowany przez p. Beatę Wolską, p. Bożenę Pasek, p. Donatę Śliwę oraz p. Annę Srokę. W konkursie brały udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III.