Nie ma dostępnych aktualności.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 33

7 listopada 2014r. klasy IV B, V A, VI C i VI D z wychowawczyniami panią Anną Żelazo, Agatą Strankowską, Aleksandrą Zasuń i Moniką Gwiazdą przedstawiły uroczysty apel z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O oprawę muzyczną zadbał szkolny chór i pani Urszula Fatalska.

Udział klasy I F w zajęciach w szkolnej czytelni

5 listopada 2014 r. uczniowie klasy I F wraz z wychowawcą – p. Jolantą Młynarczyk odwiedzili szkolną czytelnię.

Spotkanie klasy II E z zawodnikami Vive Tauron Kielce

4 listopada 2014 roku uczniowie klasy II E wraz z wychowawcą panią Bożeną Pasek zostali zaproszeni przez członków Klubu Sportowego Vive Tauron Kielce na spotkanie w Hali Legionów.

Klasa I F na zajęciach edukacyjno - czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej

31 października 2014 r. uczniowie klasy I F pod opieką  wychowawcy - pani Jolanty Młynarczyk i  pani Wiesławy Sceliny odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną Filię nr 11  w Kielcach. Pierwszoklasiści uczestniczyli tam w zajęciach edukacyjno - czytelniczych na temat: Jesień.

Sukces uczniów z klasy III D!

30 października 2014 roku w SP 13 odbyło się wręczenie nagród laureatom X Międzyszkolnego Konkursu Polonistyczno - Plastycznego pod hasłem Wędrówki wakacyjne. W nagrodzonej grupie uczestników III miejsce zajęła uczennica SP 33 Gabriela Rucińska  z klasy III D, a praca Filipa Chłopka z klasy III D została wyróżniona. Gratulujemy!

Wycieczka klasy I H i klasy I F do Centrum Nauki Leonardo da Vinci

22 października 2014r. uczniowie klasy I H i klasy I F pod opieką wychowawców pani Mirosławy Skuzy i pani Jolanty Młynarczyk udali się do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim.

II miejsce SP 33 we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych

24 października 2014r. odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2013/2014 zorganizowana przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. W tej rywalizacji SP 33 zajęła II miejsce wśród szkół podstawowych  w województwie świętokrzyskim.

Działalność SKC

17 października 2014r. obchodzono Światowy Dzień Żywności pod hasłem Ratujmy owoce i warzywa. W Galerii Echo uczniowie SKC przez kilka godzin przebrani w symbole żywności rozdawali owoce i ulotki, nawołujące do tego, by nie marnować jedzenia.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w SP 33

Kto czyta, ten żyje podwójnie – to hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Tradycyjnie uczniowie działający w kole bibliotecznym pod opieką pani Wiesławy Sceliny zorganizowali akcję propagującą to święto, które obchodzone jest od 1999r.

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca w SP 33

16 października 2014 roku z okazji ogłoszonego przez Europejską Radę Resuscytacji  Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie SP 33 ponownie przystąpili do wspólnego ustanowienia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej na terenie całego kraju.