Nie ma dostępnych aktualności.

Plebiscyt Echa Dnia na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą

Zachęcamy do oddawania głosów na klasy z SP 33 w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą, który jest organizowany przez redakcję gazety Echo Dnia na zakończenie akcji Pierwszaki 2014/2015 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły.

Sukces uczennic z klasy I h i III b SP 33 w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  „Czary – mary” w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”

3 grudnia 2014r. odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Czary – mary”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 w Kielcach oraz Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Uczennice SP nr 33 - Kornelia Adamiec z kl. I h i Oliwia Służalec z kl. III b przygotowane przez wychowawców panią Mirosławę Skuzę i panią Wandę Nowak znalazły się w gronie laureatów.

Wycieczka klasy V c i V f do OMPiO

3 grudnia 2014r. klasa V c i V f z wychowawczyniami – panią Dorotą Łukawską i panią Sylwią Jasińską wybrały się do Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej przy ulicy Zamkowej w Kielcach.

Udział klasy IV d w akcji SZLACHETNA PACZKA Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Uczniowie SP nr 33 dołączyli do ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, który jest realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. Klasa IV d z wychowawcą, panią Małgorzatą Klimaszewską aktywnie włączyła się w świąteczną akcję.

Benefis Pani Zofii Zamojskiej - Pabich w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach

18 listopada 2014r. dyrektor SP nr 33, pani Marzena Tranowska i wicedyrektor, pani Małgorzata Kargulewicz oraz uczniowie pod opieką pani Urszuli Fatalskiej i pani Mirosławy Skuzy, a także przedstawiciele rodziców uczestniczyli w benefisie Pani Zofii Zamojskiej – Pabich w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Spotkanie uczniów klasy I f z pielęgniarką

27 listopada 2014 r. uczniowie klasy I f wraz z wychowawcą – panią Jolantą Młynarczyk gościli podczas zajęć panią Sylwię Małecką (mamę uczennicy), która jest pielęgniarką. Pani Sylwia przekazała dzieciom cenne informacje na temat profilaktyki chorób w okresie jesienno – zimowym.

Andrzejki w klasie I h

28 listopada 2014r. uczniowie klasy I h wspólnie z wychowawcą panią Mirosławą Skuzą uczestniczyli w klasowych andrzejkach. W atmosferze magii i wróżb uczniowie poznawali tradycje i obrzędy ludowe oraz uczestniczyli w dobrej zabawie.

Wizyta uczniów klasy I h w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach

29 października 2014r. uczniowie klasy I h pod opieką wychowawcy, pani Mirosławy Skuzy uczestniczyli w zajęciach edukacyjno – czytelniczych Klony, buki, dęby w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Projekt MULTISPORT w SP 33

Projekt MULTISPORT rozpoczął się 1 marca 2014r. Zajęcia trwać będą do 20 grudnia 2014 roku (z przerwą na wakacje). Prowadzi je pani Anna Zdziech, magister wychowania fizycznego. W ramach zajęć, które odbywają się trzy razy w tygodniu, uczennice z klas IV, V i VI mają możliwość rozwijania swojej aktywności fizycznej w bardzo różnorodny sposób.

Szkolny konkurs recytatorski rozstrzygnięty

24 listopada 2014 r. odbył się finał szkolnego konkursu recytatorskiego. Uczestnicy recytowali wiersze Danuty Wawiłow oraz Leopolda Staffa.