Nie ma dostępnych aktualności.

Sukces uczennicy SP 33

Uczennica klasy VI b Karolina Zagdan zdobyła I miejsce (kategoria literacka) w Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Informatycznym Trzynastego wszystko zdarzyć się może…, który zorganizowała SP 13 w Kielcach.

Sukces uczennicy SP 33

Uczennica klasy VI c Zuzanna Banaś otrzymała wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno – Informatycznym Góry Świętokrzyskie naszym domem, którego rozstrzygnięcie odbyło się 25 kwietnia 2016r.

Akcja SU

W maju obchodzimy ważne święta państwowe. W związku z tym SU ogłosił Dzień Fantazji pod hasłem Jesteśmy biało – czerwoni.

Wycieczka klasy VI a do ECN

10 maja 2016r. uczniowie klasy VI a wzięli udział w wycieczce do Energetycznego Centrum Nauki w Kielcach, której celem było popularyzowanie nauki poprzez zabawę  i eksperymentowanie.

Warsztaty edukacji żywieniowej W zielonej krainie

10.05.2016 r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach edukacji żywieniowej W zielonej krainie uczymy zdrowo jeść. Podczas zajęć prowadzonych przez kucharza i dietetyka poznali specyfikę tych zawodów, wysłuchali interaktywnej pogadanki dotyczącej zasad prawidłowego żywienia, przygotowali owocowo - warzywny koktajl, sałatki, zdrowe słodycze.

Policja z wizytą w klasach IV - Moje pierwsze prawo jazdy!

26 kwietnia 2016r. uczniowie klasy IV d na lekcji techniki gościli pracowników z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach - podinspektor panią Annę Zielińską-Brudek oraz młodszego aspiranta pana Roberta Nygę.
Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Sukces Weroniki Stępień

Uczennica klasy IV c Weronika Stępień zdobyła wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM NA BAŚŃ TWÓRCZĄ Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij…” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Kielcach. Jej baśń pt. Na dnie starej chaty będziecie mogli przeczytać w letnim numerze szkolnego Obserwatora.

Sukces sportowy

22 kwietnia 2016r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców na trasach przełajowych w Pustelni Złotego lasu w Rytwianach.

Sukces sportowy w Biegu Ulicznym

24 kwietnia 2016r. w Parku Miejskim w Kielcach odbył się XIII Bieg Uliczny o Grand Prix MOSiR, X Integracyjny Bieg Przełajowy.

Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

28 kwietnia 2016r. uczniowie klas Ie, IIc, IIIe zaprezentowali uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pt. Polska - moja Ojczyzna.