Nie ma dostępnych aktualności.

Akcja SU „Duży czyta małemu”

13 marca 2017 r. Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję pt. "Duży czyta małemu", w czasie której uczniowie klasy IV a przeczytali młodszym kolegom i koleżankom fragmenty książki pt. „Opowiadania z Wierzbowej 13".

Spotkanie uczniów klasy III f ze stomatologiem

9 marca 2017 r. uczniowie klasy III f wraz z wychowawcą – p. Jolantą Młynarczyk odwiedzili gabinet lekarza stomatologa w szkole.

Spotkanie uczniów klasy III f z prawnikiem

27 lutego 2017 r. uczniowie klasy II f wraz z wychowawcą – p. Jolantą Młynarczyk uczestniczyli w spotkaniu z prawnikiem – p. Eweliną Szrek (mamą ucznia).

Konkurs taneczny POLSKIE TAŃCE NARODOWE

W dniu 28 lutego 2017 roku w SP nr 33 w Kielcach, w małej sali gimnastycznej, odbył się szkolny konkurs taneczny POLSKIE TAŃCE NARODOWE: KRAKOWIAK, POLONEZ, MAZUR, OBEREK, KUJAWIAK, przygotowany przez wychowawców – p. Beatę Wolską, p. Jolantę Młynarczyk i p. Jolantę Stalę-Pożoga.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS V i VI

22 lutego 2017 r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas V i VI. Jego celem było wyłonienie reprezentantów SP 33 do XXIV Miejskiego Konkursu Ortograficznego organizowanego w ramach Tygodnia Kultury Języka przez SP 33 w Kielcach.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV

6 marca 2017 r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV.

Bal karnawałowy

23 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez uczniów klas I - III bal karnawałowy.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie III h

W dniu 26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy III h pod kierunkiem wychowawcy - pani Mirosławy Skuzy przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Uczniowie SP 33 laureatami konkursu Komendy Straży Miejskiej w Kielcach pod hasłem: Projekt kolorowanki dotyczącej bezpieczeństwa

W dniu 25 stycznia 2017 roku uczniowie  naszej szkoły pod opieką nauczycieli - pani Mirosławy Skuzy oraz pani Małgorzaty Warso uczestniczyli w finale konkursu Projekt kolorowanki dotyczącej bezpieczeństwa, zorganizowanym przez Komendę Straży Miejskiej w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Kielce.

Wycieczka do Energetycznego Centrum Nauki

26 stycznia 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Energetycznego Centrum Nauki, gdzie uczestniczyły w warsztatach naukowych, a także obejrzały interaktywną wystawę o nazwie "Energia".