XXIII Tydzień Kultury Języka

11 i 12 marca 2015r. klasy V d i V e wzięły udział w zajęciach leksykalno-gramatycznych Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa, organizowanych przez Filię nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach w ramach XXIII Tygodnia Kultury Języka. Uczniowie w grupach rywalizowali o tytuł Mistrza Ortografii i Gramatyki, rozwiązując łamigłówki frazeologiczne, ortograficzne i słownikowe.

TVP Kielce w SP 33

28 stycznia 2015 r. naszą szkołę odwiedzili dziennikarze TVP Kielce, którzy realizowali materiał poświęcony projektowi Internetowy Teatr TVP dla szkół. Wrażeniami po obejrzeniu spektaklu Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim pt. Królowa Śniegu dzielili się uczniowie z klasy IV f.

Pomagamy zwierzętom ze schroniska Dyminach

Uczniowie Zielonego Patrolu systematycznie odwiedzają zwierzęta w Schronisku w Dyminach. W zbiórkę suchej karmy, konserw, smyczy, koców, kołder, pojemników i innych akcesoriów zaangażowani są wszyscy wychowankowie szkoły. Czworonogi czekają na nowych właścicieli i na swoją szansę.

Apel Bezpieczne ferie

13 lutego 2015r. uczniowie klasy II e i III d wraz z wychowawcami, panią Bożeną Pasek  i panią Anną Sroką przygotowali apel z okazji zbliżających się ferii zimowych. Część artystyczna poświęcona była bezpieczeństwu podczas zabaw na śniegu i lodzie. Wesołe piosenki i pouczające scenki zachęcały uczniów do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Wycieczka klasy I f i klasy I h do Nadleśnictwa Kielce i ZŚiNPK

10 lutego 2015 r. uczniowie klasy I f i klasy I h pod opieką wychowawców - p. Jolanty Młynarczyk i p. Mirosławy Skuzy uczestniczyli w wycieczce do Nadleśnictwa Kielce i Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.

Spotkanie uczniów klasy I f z policjantami

12 lutego 2015r. uczniowie klasy I f wraz z wychowawcą - p. Jolantą Młynarczyk  uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych.

Bal karnawałowy dla uczniów klas I - III

29 stycznia 2015 roku w SP 33 odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I - III.

Spotkania klas I i II z przyrodnikami – pracownikami Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych

28 stycznia 2015r. uczniowie klas I i II uczestniczyli w spotkaniach z pracownikami Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych, które zorganizowała w szkole dla dzieci w trzech turach pani Jolanta Młynarczyk.

Spotkanie uczniów klasy I f z dziadkami w szkole

23 stycznia 2015 r. uczniowie klasy I f wraz z wychowawcą - panią Jolantą Młynarczyk zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków z okazji ich świąt – Dnia Babci  i Dnia Dziadka.

Program artystyczny klasy I c z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

23 stycznia 2015r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią - p. Beatą Wolską zaprezentowali w Klubie Seniora przy ul. J .Nowaka-Jeziorańskiego program artystyczny  z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.