Sukcesy uczniów SP 33 w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Znamy wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W tym roku największy sukces odniósł Damian Kwaśniewski z klasy VI D, który został laureatem XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego.

Wizyta sześciolatków w SP 33

15 kwietnia 2015r.w ramach akcji I ja też idę do szkoły nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej gościli w SP 33 sześciolatków z Przedszkola nr 5 w Kielcach.

Udział uczniów SP 33 w XIII Międzyszkolnym Konkursie „Koszyczek Wielkanocny”

30 marca 2015 r. przedstawiciele klas II c, e, f oraz III c i d pod opieką pani Anny Sroki udali się na rozstrzygnięcie XIII Międzyszkolnego Konkursu „Koszyczek Wielkanocny”.

Sukces uczennicy klasy V b

Uczennica klasy V b Karolina Zagdan zajęła III miejsce w kategorii klas V w XIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij… Gratulujemy!

Wycieczka uczniów klas I F i I H do Filharmonii Świętokrzyskiej oraz do Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

25 marca 2015r. klasy I F i I H pod opieką wychowawców - p. Jolanty Młynarczyk i p. Mirosławy Skuzy uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Filharmonii Świętokrzyskiej oraz do Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Sukces uczniów SP 33

27 marca 2015r. w Gimnazjum nr 3 w Kielcach odbył się I Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy Wiosenne potyczki z przyrodą.

Ogólnopolskie Wybory Książek

W marcu w bibliotece szkolnej przeprowadzono Ogólnopolskie Wybory Książek, akcję ogłoszoną przez miesięcznik Biblioteka w Szkole pod patronatem Minister Edukacji Narodowej.

Sukces Zuzanny Janus w XXII Miejskim Konkursie Ortograficznym

11 marca 2015r. Zuzanna Janus z klasy VI d zajęła III miejsce w XXII Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas IV–VI, zorganizowanym w ramach Tygodnia Kultury Języka w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach.

XXIII Tydzień Kultury Języka

11 i 12 marca 2015r. klasy V d i V e wzięły udział w zajęciach leksykalno-gramatycznych Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa, organizowanych przez Filię nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach w ramach XXIII Tygodnia Kultury Języka. Uczniowie w grupach rywalizowali o tytuł Mistrza Ortografii i Gramatyki, rozwiązując łamigłówki frazeologiczne, ortograficzne i słownikowe.