Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

21 listopada - Światowy Dzień Rzucania Palenia

Z tej okazji w naszej szkole gościł pan Łukasz Fronk - kierownik sekcji oświaty zdrowotnej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Kielcach, który w ramach programu edukacji antytytoniowej Znajdź właściwe rozwiązanie, wchodzącego w skład realizowanego obecnie w szkole projektu pn. Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, przeprowadził warsztaty szkoleniowe dla uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych.

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego ,,Mój pluszowy miś”

2 grudnia 2019 r. w czytelni szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego Mój pluszowy miś. Do biblioteki wpłynęły prace, przedstawiające literackie postacie misiów. 

Rozstrzygnięcie konkursu Jestem bezpieczny na drodze

22 listopada 2019 r. uczniowie klasy III e zostali zaproszeni na rozstrzygnięcie konkursu Jestem bezpieczny na drodze organizowanego przez Komendę Straży Miejskiej w Kielcach.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna przygotowała wiele atrakcji.

Dyskoteka andrzejkowa

19 listopada 2019 r. odbyła się szkolna dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Chętnych do doskonałej zabawy przy tanecznych hitach nie brakowało.

Andrzejki w klasie III d

29 listopada 2019 r. w klasie III d odbyły się wróżby andrzejkowe. 

Udział uczniów SP 33 w akcji SU „Starszy czyta młodszemu”

11 listopada 2019 r. obchodziliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy z nas mniej lub bardziej świadomie odczuwa związek ze swoją Ojczyzną.

Wycieczka klasy III d do Fabryki Bombek Decora w Miechowie

21 listopada 2019 r. klasa III d wybrała się na wycieczkę do Fabryki Bombek Decora w Miechowie.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF w SP 33

20 listopada 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III włączyli się do akcji światowych obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF  pod hasłem Dla każdego dziecka, dzieciństwo.

„PUDEŁKO WYOBRAŹNI”

Wyobraźnia odgrywa ogromną rolę w życiu każdego z nas, bo przecież wszyscy o czymś marzymy. Przypomniał o tym uczniom z klasy VI E omówiony na lekcji języka polskiego wiersz Zbigniewa Herberta pt. Pudełko zwane wyobraźnią