Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

“Bezpieczeństwo w sieci”

W listopadzie uczniowie z klas VI mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanym w kinie Helios spotkaniu z funkcjonariuszką policji na temat przemocy w sieci.

"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?", czyli klasowe czytanie "Dziadów" cz. II Adama Mickiewicza

20 listopada 2019 r. uczniowie z klasy VII A wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego, która odbyła się w szkolnych podziemiach. Późnym popołudniem przy blasku świec przedstawili Dziady cz. II Adama Mickiewicza.

Śladami tych, którzy walczyli o niepodległość

5 listopada 2019 r. klasy II c i III b wraz z wychowawczyniami, panią Jolantą Wysocką i panią Mirosławą Skuzą, wyruszyły na wycieczkę po Kielcach pod hasłem Śladami tych, którzy walczyli o niepodległość.

Pieszo po górskich szlakach

18 października 2019 roku uczniowie klasy VI f i VI g uczestniczyli w rajdzie pieszym po szlakach górskich w ramach projektu edukacyjnego Zdobywamy Koronę Gór Świętokrzyskich.

Zajęcia konstrukcyjne w oddziale przedszkolnym

12 listopada 2019 r. oddział przedszkolny wziął udział w zajęciach konstrukcyjnych Barwy narodowe zorganizowanych przez instruktorki Edukido. 

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” po raz kolejny w naszej szkole

W październiku 2019 r. w klasie II e odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie propagujące czytelnictwo wśród dzieci w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Wizyta żołnierzy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej w SP 33

13 listopada 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie z żołnierzami 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej, w którym uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas pierwszych.

Pomoc wolontariuszy z SP 33 podczas XII BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2019 r. wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu wspierały Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy - Siebiega, które w tym roku zorganizowało kolejny już, XII Bieg Niepodległości 2019 w Kielcach.

Udział uczniów SP 33 w warsztatach językowych w Londynie

W dnach 21 - 26 października 2019 r. chętni uczniowie z klas VI-VIII pod opieką nauczycieli języka angielskiego: p. Agnieszki Olszak, p. Elżbiety Nieściur, p. Anny Martyn oraz p. Katarzyny Gały uczestniczyli w wycieczce do Londynu.

Narodowe Święto Niepodległości

8 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel związany z obchodami 101. rocznicy odzyskania niepodległości.