Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Międzynarodowy Dzień Pisania Listów

9 października 2019 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Z  tej okazji nauczyciele z biblioteki zaprosili uczniów z klasy III B z wychowawczynią panią Mirosławą Skuzą do czytelni na warsztaty pisania listów.

Występ uczniów SP 33 w OREW-ie

14 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły razem z panią Anną Strączyńską pojechali do Ośrodka Rehabiltacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Kielcach z krótkim występem dla pracujących tam wychowawców i nauczycieli.

Dzień Edukacji Narodowej w SP 33

11 października 2019 r. w SP 33 odbył się apel dla klas IV-VIII z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Sukcesy sportowe uczniów SP 33 w kolejnej edycji biegu organizowanego w ramach akcji „Kielce Biegają”

12 października 2019 r. odbyła się XI edycja biegu w ramach akcji Kielce Biegają. Uczniowie SP 33 pod opieką pań: Anny Zdziech, Sylwii Dulny i Bogumiły Kępkowskiej licznie przybyli do Parku Miejskiego, gdzie odbywały się zawody i, jak co roku, nie zawiedli!

Spotkanie z wolontariuszami z Europy

7 października 2019 r. w SP 33 gościło pięcioro zagranicznych wolontariuszy z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach. Byli to młodzi ludzie z Anglii, Włoch, Hiszpanii i Turcji.

SZKOLNE ELIMINACJE DO WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU SZACHOWEGO

10 października 2019 r. w SP 33 odbyły się eliminacje szachowe, w których wzięli udział chętni uczniowie z klas IV-VIII, umiejący już grać w szachy.

SKSonTOUR – WSPANIAŁE ZAJĘCIA W HALI LEGIONÓW

3 października 2019 r. w Hali Legionów w Kielcach odbyła się jedna z cyklu krajowych imprez sportowych pod nazwą - #SKSonTour.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

04 października 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

 

 

Udział uczniów SP33 w Alternatywnych Lekcjach WF

28 września 2019 r. uczniowie klas VIc i VIIe wraz z wychowawcami i nauczycielami wychowania fizycznego uczestniczyli w Alternatywnych Lekcjach Wychowania Fizycznego w Hali Legionów w Kielcach.

Dzień Chłopaka w klasie III d

27 września 2019 r. klasa III d świętowała Dzień Chłopaka.